طراحی لوگو شرکتی حرفه ای و بین المللی

با طراحی لوگوی شرکتی خلاقانه و بااصالت، اولین قدم رو برای برندینگ حرفه ای شرکت خودتون بردارید!

طراحی لوگو شرکتی حرفه ای در سوتکا با به کارگیری علوم و استانداردهای برندینگ اصولی، تحلیل رقبا، رنگ سازمانی، روانشناسی رنگ ها و استراتژی های بازاریابی در عصر دیجیتال پیاده سازی می شه.

به گونه ای که بتونه تمام جنبه های ارزشمند برند شما رو به زیبایی هرچه تمام تر در ذهن و روح مخاطبانتون حک کنه.
با خدمات طراحی لوگو شرکتی حرفه ای سوتکا اعتبار و اصالت برند شرکت خودتون رو ماندگار کنید!

طراحی لوگو شرکتی حرفه ای 1

برخی از نمونه کارهای طراحی لوگو شرکتی سوتکا

با سفارش طراحی لوگو شرکتی در سوتکا از رقبا متمایز باشید!

اگر مثل بسیاری از مشتریان ما قبل از آشنا شدن با سوتکا، چندین بار برای طراحی لوگو شرکت خودتون هزینه کردید اما طرح نهایی به دلتون ننشسته! همین الان برای سفارش طراحی لوگو شرکتی در سوتکا اقدام کنید. ما این تعهد رو به شما می دیم که سوتکا آخرین جاییه که برای طراحی لوگو حرفه ای خودتون هزینه می کنید!

طراحی لوگوی شرکتی حرفه ای می تونه چه تاثیراتی در رشد بیزینس شما داشته باشه؟

برای جواب دادن به این سوال کافیه احساس خودمون رو از مشاهده لوگوی شرکت ها و برندهای مختلف و کشف و درک مهانی نهفته در اون ها تحلیل کنیم. آیا زمانی که ما با یک لوگوی شرکتی خلاقانه و با اصالت روبه رو می شیم، حس بهتری نسبت به استفاده از خدمات اون برند نداریم؟!

اصالت و ارزش بخشیدن به شرکت شما!

لوگوی شرکتی خلاقانه و منحصر به فرد می تونه چهره ای متفاوت از سازمان و شرکت شما رو در ذهن و روح مخاطب حک کنه! چرا که ارزشی که دیگران برای برند شما قائل می شن، به همون اندازه ایه که شما برای برندتون قائل می شید! و خلاقیت، کیمیاگریه که می تونه در کنار استراتژی های اصولی، ارزش برندها رو به اوج برسونه!

متمایز کردن شرکت شما از رقبا!

اگر دوست دارید شرکت شما از رقبا متمایز باشه و منحصر به فرد بودن از اولویت های مهم در برندینگ شرکت شماست، می تونید قدم اول رو حرفه ای بردارید و با طراحی آرم شرکتی خاص و ویژه، برند منحصر به فردی بسازید!

انتقال حس احترام و ارزش به مخاطب!

طراحی لوگو شرکتی حرفه ای می تونه حس ارزش و احترام رو به مخاطبان شما منتقل کنه! به شخصه وقتی با یک برند خلاقانه و خاص مواجه می شم، به شدت به استفاده از خدمات یا محصولات اون برند علاقه مند می شم!

کاهش هزینه های جانبی لوگو شرکتی!

اگر به دنبال رشد بیزینس خودتون هستید به لوگوی شرکتی نیاز دارید که قابلیت حک کردن، نصب کردن و پیاده سازی روی تمامی سطوح به بهترین شکل ممکن رو داشته باشه. یک طراح لوگو شرکتی حرفه ای می دونه که پیشگیری بهتر از درمانه و از همون ابتدا برای داشتن یک لوگوی شرکتی اصولی شما رو راهنمایی می کنه!

افزایش بازدهی تبلیغات و برندینگ شرکت!

طراحی لوگوی شرکتی اصولی و اختصاصی برای برند شما بر اساس علوم زیبایی شناختی مثل روانشناسی رنگ ها، قانون نسبت طلایی و سایر علوم و استانداردهای طراحی آرم و لوگو شرکتی ، می تونه باعث ماندگاری بیشتر و موثرتر برند شرکت شما در ذهن مخاطب بشه و درنتیجه بازدهی تبلیغات شما رو بالا ببره!

افزایش اعتبار شرکت و اعتمادسازی در مخاطب!

طراحي لوگو شرکتی حرفه ای و منحصر به فرد می تونه در همون نگاه اول به برند شما اعتبار ببخشه و اعتماد مخاطبان رو نسبت به شرکت و سازمان شما بالا ببره!

اگه علاقه مندید که سلیقه شما در زمینه نوع و سبک طراحی لوگو شرکتی از نظر روانشناسی ارزیابی بشه می تونید فرم سلیقه شناسی لوگو سوتکا رو پرکنید و ما رو از سلایق و علایق جذاب خودتون مطلع کنید تا برای مشاوره رایگان با شما تماس بگیریم.

این کار باعث می شه پروسه طراحی لوگو شرکت و سازمان شما فوق العاده بهتر پیش بره...
باتشکر فراوان!

طراحی لوگو شرکتی حرفه ای 2

چرا سفارش طراحی لوگو و آرم شرکتی در سوتکا؟

خدمات طراحی لوگو شرکتی سوتکا به سبکی متفاوت ارائه می شه! چرا که لبخند رضایت شما بعد از دیدن طرح نهایی لوگو، برای ما به شدت لذت بخشه!

تعرفه استثنایی

طراحی لوگو شرکتی حرفه ای با تعرفه ویژه و استثنایی برای سوتکایی ها

خلاقانه و منحصر به فرد

ایده پردازی برای ارزشمندسازی هرچه بیشتر لوگو شرکت شما

مینیمال و ماندگار

طراحی لوگو شرکتی مینیمال برای ماندگاری و انتقال حداکثری پیام شما

برپایه اصول علمی

طراحی لوگو شرکتی بر اساس استانداردهای بازاریابی و برندینگ

برپایه روانشناسی رنگ

طراحی لوگو شرکت بر پایه اصول علم روانشناسی و هارمونی رنگ ها

برپایه زیبایی شناسی

طراحی آرم شرکتی بر پایه علوم هندسه و ریاضیات و نسبت طلایی

حرفاتون بهمون انرژی میده

سوتکایی ها درباره ما چی گفتن؟

سوالات پر تکرار سوتکایی‌ها​

ما واسطه ها رو حذف کردیم و شما مستقیما با طراح لوگو شرکتی در ارتباط هستید. بنابراین هزینه ای به عنوان درصد شرکت دریافت نمی شه. هدف و رسالت ما کمک به رشد کسب و کارهاست، بنابراین از خودمون شروع کردیم و سودجانبی پروژه ها رو به شدت کاهش دادیم تا در کنارش، با کاهش هزینه های شما قدمی در این جهت برداشته باشیم.

یکی از بزرگترین نقاط قوت ما در سوتکا اینه که تعرفه های فوق العاده مناسب نسبت به کیفیت و خلاقیت کار داریم. قیمت طراحی لوگو شرکتی در سوتکا بر اساس نوع لوگو و میزان زمان، انرژی، خلاقیت و علوم روانشناسی و زیبایی شناختی که در طراحی لوگو موردنظر به کار میره، تعیین میشه.

ما این افتخار رو داشتیم که مشاور و مجری پروژه های بین المللی و مدیران با تجربه ای باشیم. ما تونستیم با ارائه خدمات طراحی لوگو شرکتی با سبک جدید و متفاوت، اعتماد و رضایت این عزیزان رو جلب کنیم. ایمان داریم که شما هم به جمعشون می پیوندید. از طرفی در تمام مراحل طراحی آرم و لوگو شرکتی، نظرات شما اعمال می شه و قدم به قدم پیش می ریم. پس با اطمینان می شه گفت که نتیجه نهایی کاملا مطابق با نیازها و انتظارات شماست.

کافیه این مراحل رو طی کنید:
 1. با شماره 09352301102 تماس بگیرید و اطلاعات لازم پروژه رو مطرح کنید.
 2. عکس ها و مدارک موردنظر خودتونو رو ارسال کنید.
 3. ما در خصوص پروژه شما تحقیق می کنیم و بسته به نوع پروژه و میزان زمان و انرژی که نیاز داره، هزینه رو اعلام می کنیم.

ما خیلی تمایل داشتیم که در این زمینه هم می تونستیم طبق خواسته مشتریان عزیزی مثل شما عمل کنیم. اما سیاست های مجموعه طوری تبیین شده که بتونیم مشتریان واقعی مثل شمارو از سودجویان متمایز کنیم. به همین دلیل 50 درصد مبلغ پروژه قبل از پروژه طراحی لوگو هنگام عقد قرارداد الکترونیکی دریافت میشه که با توجه به هزینه پایین پروژه ها مبلغ ناچیزیه و مابقی بعد از پروژه دریافت می شه همراه با ارائه فاکتور اختصاصی به شما.

 1. کافیه با شماره 09352301102 تماس بگیرید تا بعد از مشاوره رایگان، مراحل براتون شرح داده بشه یا فرم سفارش طراحی لوگو سوتکا رو پر کنید تا ما با شما تماس بگیریم.

سوال دیگه ای دارید؟ حتما از ما بپرسید

 

طراحی لوگو شرکت ها و سازمان های داخلی و بین المللی (corporate-logo-design) یکی از مهم ترین و حساس ترین پروژه ها در بین پروژه های طراحی لوگو حرفه ای هست. اما چرا؟ قطعا جواب این سوال رو شما می تونید تعیین کنید. و ماهم قصد داریم با یک مثال جذاب شما رو با خودمون همراه کنیم. با خوندن این مقاله شما به اصول و استانداردهای طراحی لوگو شرکتی حرفه ای آگاه تر شده و گام های برندینگ موفق رو با آگاهی بیشتری برمی دارید. خوشحالیم که با ما همراهید.

مشاوره رایگان طراحی لوگو شرکتی در سوتکا

برای مشاوره رایگان طراحی لوگو شرکتی کافیه فرم سفارش طراحی لوگو شرکتی سوتکا رو پر کنید تا با شما تماس بگیریم و باتوجه به زمینه فعالیت شرکت شما راهنمایی تون کنیم. یا با شماره 09352301102 تماس بگیرید. همراهی با شما در رسیدن به موفقیتتون باعث افتخار و خرسندی ماست.

چرا طراحی لوگو شرکت ها و سازمان ها نقش بسیار مهمی در فرایند رشد یا افول اون ها ایفا می کنه؟!

دو شرکت الف و ب رو در نظر بگیرید که هر دو جزو شرکت های ساختمانی و عمرانی محسوب می شن. شرکت الف یک شرکت بزرگ با تبلیغات وسیع، فعال، سریع، مشتری مدار با بودجه کم، کارمندان متوسط و بدون شعبه ست. در صورتی که شرکت ب یک شرکت با کارمندان متوسط، بدون شعبه با بودجه کم و مشتری مدار، سریع، فعال و بزرگ با تبلیغات وسیع هست. ترجیح می دید بین این دو شرکت با کدوم شرکت همکاری کنید؟!

طراحی لوگو حرفه ای - آزانس خلاقیت سوتکا

و اما اهمیت طراحی آرم و لوگوی شرکتی (قانون “اثر تقدم” و ذهن ما انسان ها!)

بسیاری از افراد شرکت الف رو انتخاب می کنند. اما دلیل این اتفاق چیه؟ با وجود این که هر دو این شرکت ها خصوصیات یکسانی دارند؟ (به ویژگی های ذکر شده دوباره توجه کنید…!)

دلیل این اتفاق یکی از ویژگی های مهم مغز ما انسان هاست که در کتاب “هنر شفاف اندیشیدن” با نام “اثر تقدم” در این باب صحبت شده. به این معنا که ذهن ما به هرآنچه که در ابتدای هر فرایندی مشاهده کنه، توجه بیشتری نشون می ده و بر اساس تحلیلی که از این رویداد داره در مورد انتخاب های بعدی تصمیم گیری می کنه.

و اولین تصویری که هرکدوم از ما در کارت ویزیت شرکت ها، وبسایت های شرکتی، سردر شرکت ها و هر یک از اوراق اداری شرکت ها یا سازمان ها و قبل از شناخت بیشتر شرکت مشاهده می کنیم چی هست؟ درسته، لوگو و آرم شرکت.

طراحی لوگوی شرکتی حرفه ای و بهره وری از “اثر تقدم”در رشد شرکت و سازمان ما!

با طراحی لوگو شرکتی حرفه ای و مطابق با اصول برندینگ، خلاقیت، اصول و استانداردهای طراحی لوگو شرکتی حرفه ای، تحقیق و تحلیل رقبا و استراتژی های بازاریابی و روانشناسی لوگو مطابق با رفتار مخاطبانمون، می تونیم شانس بیشتری در موفقیت شرکت یا سازمان خودمون داشته باشیم.

عدم توجه به اصول و استانداردهای طراحی لوگو شرکتی چه عواقبی داره؟

طبق “قانون تقدم در مغز انسان” متوجه شدیم که داشتن یک لوگوی شرکتی و سازمانی حرفه ای چقدر مهم و موثره. بنابراین لازمه که برای حفظ بقا و رشد سازمان و شرکت خودمون به بهترین شکل ممکن از ابزارهای برندینگ حرفه ای به خصوص لوگو بهره ببریم. چرا که عدم رعایت استانداردهای لازم در طراحی لوگوی شرکت و سازمان ما می تونه به شدت به مجموعه ما ضربه بزنه.

در طراحی لوگوی شرکت و سازمان های موفق باید چه استانداردهایی رعایت بشه؟

در ادامه نکات و اصول مهم در طراحی لوگوی شرکتی و آرم سازمانی رو ذکر می کنم تا با آگاهی بیشتری در این مسیر اقدام کنید. به امید موفقیت های بزرگ شما و شرکت و سازمان شما.

اصل اول: طراحی لوگو شرکتی همیشه سبز!

یکی از اصول مهم طراحی لوگو شرکتی حرفه ای در برندینگ اصولی، همیشه سبز بودن لوگو سازمان شماست. یعنی چی؟! فرض کنید شما یک شرکت ساختمانی و عمرانی دارید و قصد دارید در آینده نزدیک شرکتتون رو گسترش بدید و خدمات طراحی و ساخت پله برقی و آسانسور رو هم به خدمات شرکت اضافه کنید. در چنین شرایطی استفاده از یک آسمان خراش در طراحی لوگوی شرکتی شما نمی تونه نشون دهنده همه خدمات شما باشه. و مشتریان بالقوه جدید با دیدن لوگوی سازمانی شما نمی تونن تصویر همه جانبه ای از بیزینس شما داشته باشن.

طراحی لوگو شرکتی ایمن سازه آماج

 

نمونه کار طراحی لوگو شرکتی ایمن سازه آماج با رعایت اصل همیشه سبز!
برای دیدن نمونه کارهای بیشتر کلیک کنید!

پروژه طراحی لوگو شرکتی ایمن سازه آماج که تصویر اون رو می بینید، یکی از پروژه هایی بود که اصل همیشه سبز بودن لوگو در اون رعایت شده. چرا که شامل تصویر یا نمادی از یک المان خاص نیست. و این شرکت می تونه بسیاری از خدمات مربوط به سازه ها رو در آینده به خدماتش اضافه کنهو نیازی به تغییر لوگو شرکت خودش نداره.

عواقب عدم رعایت اصل همیشه سبز در طراحی لوگو شرکت ها!

طراحی لوگو شرکتی همیشه سبز به معنای طراحی لوگوی شرکت با یک چشم انداز وسیع و بلندمدت هست. عدم رعایت اصل اول می تونه هزینه های سنگینی رو براتون به بار بیاره. چرا که یک تصویر اشتباه از شرکت شما در ذهن مخاطب ایجاد می کنه! بنابراین حتما قبل از اقدام به سفارش طراحی لوگو شرکت و سازمان خودتون حتما به این موارد توجه کنید و از یک طراح حرفه ای مشاوره بگیرید.

اصل دوم: عدم تشابه طراحی لوگوی شرکتی شما با لوگوی رقیب عزیزتون!

اگر طراحی لوگوی شرکتی خودتون رو به یک فرد یا شرکت حرفه ای می سپرید، نیازی نیست نگران این موضوع باشید. چرا که شرکت های طراحی لوگو حرفه ای از جمله آژانس خلاقیت سوتکا، این اصل رو سرلوحه کار خودشون قرار می دن و قبل از شروع پروژه طراحی لوگو سازمان شما، تحقیقات لازم رو انجام می دن. تا در نهایت یک طرح منصر به فرد و خاص رو برای برندینگ حرفه ای شرکت شما در اختیارتون بذارن.

به عنوان مثال بسیاری از لوگوهایی که در زمینه عکس برداری و فیلم برداری وجود داره، اغلب سبک مشابهی دارن. و اغلب از المان هایی مشابه در اون ها استفاده می شه. در ادامه لوگوی شرکت آرن مدیا رو می بینید که سعی کردیم علاوه بر ایجاد وجه تمایز و همچنین مینیمال بودن لوگو، از المان لنز دوربین به سبک متمایزی استفاده کنیم.

طراحی لوگو شرکت آرن مدیا

 

طراحی لوگوی شرکت آرن مدیا با رعایت اصل عدم تشابه!
برای دیدن نمونه کارهای بیشتر کلیک کنید!

تشابه لوگوهای شرکتی با هم چه عواقبی داره؟

یکی از بدترین تجربه هایی که یک شرکت و سازمان می تونه  داشته باشه، تشابه نام برند یا لوگوی شرکت با لوگو شرکتی برند رقیب خودش هست. این اتفاق باعث هدررفتن سرمایه های ارزشمند تبلیغاتی و برندینگ شما به نفع رقیب می شه. چرا که مشتریان بالقوه شما قادر به تشخیص شرکت اصلی (که شما هستید!) نیستند و شما هرچقدر هم که برای تبلیغات خودتون هزینه کنید، ممکنه برای شرکت و بیزینس شما نتایج معکوس داشته باشه!

پس قبل از سفارش طراحی لوگوی شرکتی خودتون حتما این اصل رو به طراح لوگوی خودتون متذکر بشید. به ویژه اگر اقدام به سفارش طراحی لوگو شرکتی ارزان می کنید…!

اصل سوم: استفاده اصولی از رنگ های سازمانی در ترکیب رنگ طراحی لوگو شرکت شما!

ترکیب رنگ طراحی لوگو شرکت و رنگ سازمانی شما یکی از موارد فوق العاده مهم در استراتژی های بازاریابی و برندینگ و جذب مشتری به کمک اصول و استانداردهای رنگبندی لوگو هست. رعایت ترکیب رنگ اصولی و متناسب با استانداردهای روانشناسی رنگ ها در طراحی لوگو شرکتی حرفه ای شما می تونه به شدت در جذب مشتریان بالقوه شما موثر باشه.

یکی از مهم ترین اصول در طراحی لوگو شرکت های مختلف (که خیلی از طراحان لوگو رعایت نمی کنند!) ، استفاده از حداکثر سه رنگ مهم سازمانی شما در ترکیب رنگ لوگو هست. که این اصل متناسب با زمینه بیزینسی شرکت شما، پرسونای مخاطبان (زن، مرد، کودک، جوان، میانسال، مهندس، ورزشکار و …)، رنگبندی به کار رفته در طراحی وبسایت و فضای کاری شرکت شما و … پیاده سازی می شه.

عواقب عدم رعایت ترکیب رنگ اصولی و استاندارد در طراحی لوگو شرکتی!

رعایت نکردن استانداردهای روانشناسی رنگ ها در طراحی لوگو شرکتی شما می تونه اثرات منفی بسیاری با خودش همراه به همراه داشته باشه. این عدم یکپارچگی در ترکیب رنگ سازمانی شما و عدم تناسب رنگبندی لوگو با زمینه کاری شما می تونه فرصت برندسازی حرفه ای رو از شما بگیره. از طرفی یک تصویر بی اعتبار از شرکت، سازمان و بیزینس شما در ذهن مخاطب بسازه و در فرآیندهای تبلیغاتی و برندینگ شما خلل های اساسی ایجاد کنه.

این اتفاق می تونه چیزی شبیه به استفاده از ربان های قرمز در مراسم ترحیم و ختم باشه…! تصور کنید!!!

ریحانه نعیمی

اصول طراحی لوگو شرکتی و سازمانی به شدت با فرهنگ و سلیقه افراد و الگوها و سمبل هایی که در ناخودآگاه جمعی اون ها وجود داره گره خورده. و برای پیاده سازی این اصول برای طراحی لوگوی شرکتی حرفه ای، نیاز داریم که شناخت کاملی از پرسونای مشتریان بالقوه شرکت و نوع فرهنگ ها و آداب و رسوم و اعتقادات اون ها داشته باشیم.

طراحی لوگو شرکتی تهویه ساربو - آژانس خلاقیت سوتکا

 

طراحی لوگو شرکت تهویه ساربو با رعایت اصل استانداردهای رنگبندی لوگو!
برای دیدن نمونه کارهای بیشتر کلیک کنید!

به عنوان مثال در طراحی لوگو شرکتی ساربو (در زمینه سیستم های سرمایشی و گرمایشی) که در تصویر می بینید، سعی کردیم علاوه بر متفاوت بودن رنگ بندی لوگو با سایر لوگوهای شرکتی در این زمینه (که اغلب آبی و قرمز هستن) یک هارمونی و هماهنگی بین این رنگ های متضاد ایجاد کنیم.

اصل چهارم: ماندگاری حداکثری طرح لوگوی شرکتی شما در ذهن مخاطبان شما!

رعایت اصل ماندگاری لوگو در طراحی لوگو شرکتی به معنای خلق یک برند استاندارد و مطابیق با اصول تحلیلی و روانشناسی ذهن ما انسان هاست. در هرلحظه میلیون ها پیام و ورودی مختلف از طریق حواس پنجگانه ما به ذهن ما وارد می شه. اما خوشبختانه ذهن ما با توجه به منابعی که داره تنها به پیام هایی توجه می کنه که عادت کرده به اون ها توجه کنه!

اگر طراح لوگوی شرکتی شما از آگاهی کامل نسبت به قوانین مغز و ذهن انسان برخوردار باشه، می دونه از چه ترکیب ها و فرم هایی استفاده کنه که علاوه بر جذابیت بصری، ماندگاری بالایی در ذهن مخاطبان و مشتریان بالقوه شما داشته باشه! و این یعنی یک پیروزی بزرگ برای برندینگ حرفه ای شرکت و کمپانی شما!

اصل پنجم: عدم استفاده از المان های طراحی لوگو شرکتی تکراری و منقضی شده!

سال هاست که در طراحی لوگو شرکت ها و مجموعه های ورزشی بسیاری،  از آدمک V شکل (که هممون باهاش آشنایی داریم) استفاده می شه. تکرار زیاد یک المان ثابت در طراحی لوگو شرکت ها باعث عدم جذابیت و یکنواختی لوگو می شه. زمانی که مخاطبان شما نتون هیچ مفهوم جدیدی از لوگو شرکت شما برداشت کنن، به این نتیجه می رسن که خدمات شما هم یزی شبیه به رقبای قبلی شماست! بنابراین چرا باید ریسک استفاده از خدمات شما رو با وجود رقبای قدیمی شما رو بپذیرن؟!

وقتشه که با پیاده سازی طرح های خلاقانه، یک تصویر استاندارد، جذاب و اصولی از برند جدید خودتون بسازید!

ریحانه نعیمی

اصل ششم: طراحی لوگو شرکتی و سازمانی بین المللی!

طراحی لوگو شرکتی و سازمانی بین المللی یعنی خلق یک نماد که قابلیت برندینگ جهانی رو داشته باشه…! چه تعداد از لوگوهای شرکتی داخلی از لحاظ بصری قابلیت رقابت با لوگو شرکت های خارجی رو دارند؟ به ویژه لوگوهایی که کاملا از لوگوهای خارجی کپی برداری شدند…! همون طور که می دونیم فرایند کپی برداری با فرایند الگوبرداری تفاوت های اساسی دارند…!

طراحی لوگوی شرکتی دوزبانه برای برندینگ بین المللی!

اغلب شرکت های معتبر برای برندینگ بین المللی خودشون از طراحی لوگو شرکتی دوزبانه (یک لوگو زبان اصلی و یک لوگو زبان دوم) استفاده می کنند. شرط اصلی در پیاده سازی این فرایند، تناسب اصولی لوگوی اصلی با لوگوی زبان دوم هست. به گونه ای که مخاطب با دیدن هر دو لوگو برداشت یکسانی از هویت شرکت یا سازمان شما داشته باشه. لوگوی شرکت سامسونگ نمونه بارز این روند هست. در طراحی لوگو شرکت صنایع غذایی شمیم در سوتکا هم سعی کردیم در کنار سادگی لوگو به این اصل پایبند باشیم.

طراحی لوگو شرکت صنایع غذایی شمیم فارسی - آژانس خلاقیت سوتکا

 

طراحی لوگو شرکتی صنایع غذایی شمیم فارسی

طراحی لوگو شرکت صنایع غذایی شمیم انگلیسی - آژانس خلاقیت سوتکا

 

طراحی لوگو شرکتی صنایع غذایی شمیم انگلیسی

اگر پروژه طراحی لوگو شرکت خودتون رو به یک طراح حرفه ای می سپرید، نگران نباشید…! او می دونه چیکار کنه…!
اگر کاری جز این هم میکنید باز نگران نباشید…نگرانی لحظه حال رو از ما می گیره و هم چنین قدرت خلاقیت رو…

ریحانه نعیمی

اصل هفتم: قابلیت چاپ و ساختن ابزارهای تبلیغاتی حرفه ای آرم شرکت بعد از طراحی لوگو شرکتی شما!

اگر قصد دارید بعد از طراحی لوگو شرکت خودتون از تبلیغات حرفه ای و هدفمند بهره مند بشید به شدت توصیه می کنم این اصل رو در سفارش طراحی لوگوی سازمان خودتون رعایت کنید. لوگوی شرکت شما باااید به نحوی استانداردسازی بشه که بعدها برای چاپ و ساختن المان هایی مثل تابلوها، سردر شرکت و سایر لوازم تبلیغاتی الهام گرفته از لوگو با چالش های جدی رو به رو نشید. در غیر این صورت مجبورید هزینه های گزافی رو متحمل بشید که ناشی از عدم رعایت استانداردهای لازم در طراحی لوگو سازمان شماست…!

طراحی لوگو شرکت رایگان و ارزان و مزایای آن!!!

از جمله مزیت های طراحی لوگو شرکتی رایگان و لوگوهای ارزان، همونطور که از اسمشون پیداست، رایگان بودن و ارزان بودن آن هاست! و از طرفی شباهت لوگو شرکتی ما با هزاران لوگوی شرکتی و سازمانی دیگه!!!

وبسایت های طراحی لوگو شرکت رایگان که راهنمای اون رو هم براتون در سوتکا قرار دادیم، (برای مشاهده راهنمای طراحی لوگو رایگان کلیک کنید!!!) توسط افراد مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند. چه افرادی؟

 1. افرادی که به لوگوهای خلاقانه و منحصر به فرد نیازی ندارند!
 2. افرادی که هزینه طراحی لوگو شرکتی حرفه ای براشون سنگینه!
 3. افرادی که قصد برندینگ حرفه ای ندارند!
 4. افرادی که براشون مهم نیست با برندهای رقیبشون اشتباه گرفته شوند!
 5. افرادی که مخاطبانشون از آگاهی بالایی برخوردار نیستند!
 6. افرادی که به یک بیزینس کوتاه مدت فکر می کنند!
 7. افرادی که دوست دارند از طراحی لوگو شرکتی رایگان و ارزان استفاده کنند و هیچ علاقه ای هم به رعایت اصول طراحی لوگو حرفه ای ندارند!!!

هدف ما در سوتکا موفقیت شماست و ارائه اطلاعات صادقانه یکی از تعهدهاییه که به خودمون دادیم. و هرلحظه به خودمون یادآوری می کنیم که فقط شعار ندیم بلکه عمل کنیم.

ریحانه نعیمی

قیمت طراحی لوگو شرکتی حرفه ای در سوتکا

قیمت طراحی لوگو شرکتی حرفه ای و خلاقانه در سوتکا با توجه به کیفیت نمونه کارها بسیار پایین تر از قیمت طراحی لوگو رایج هست و تعهد ما به شما جلب رضایت کامل شما از طرح نهایی هست. اگر علاقه مندید که یک لوگوی شرکتی منحصر به فرد و خلاقانه برای برندینگ حرفه ای خودتون داشته باشید، کافیه بعد از دیدن نمونه کارهای طراحی لوگو سوتکا با شماره 09352301102 تماس بگیرید و یا فرم روانشناسی سلیقه لوگو سوتکا رو پر کنید تا برای مشاوره رایگان طراحی لوگو شرکت و سازمان شما در اولین فرصت تماس بگیریم.

جمع بندی اصول طراحی لوگو شرکتی حرفه ای و برندینگ سازمانی

تو این مقاله 7 تا از اصول و استانداردهای مهم طراحی لوگو شرکتی ویژه برندینگ حرفه ای شرکت و سازمان شما رو معرفی کردیم. آگاهی به این اصول به شما کمک می کنه به عنوان یک مدیر و کارفرمای حرفه ای عمل کرده و با اقدار در مسیر برندینگ اصولی شرکت خودتون قدم بردارید.

sootca-A-500

با ما تماس بگیرید

ما با شما تماس می گیریم

mohammad-hossein-mafi
ریحانه نعیمی

سوتکایی جان خیلی خوشحالمون کردی!
اگر میخوای دوستی ما پابرجا بمونه ایمیلتو وارد کن
به 7354+ سوتکایی فعال و خوشحال ما بپبوند!

ما فقط وقتی بهت ایمیل میدیم
که بدونیم از دیدنش خوشحال میشی

sootca-logo-A-black.png

ایده های هیجان انگیز برای موفقیت و خلاقیت در گل فروشی با کمترین سرمایه!

sootca logo A black

میخوای کلی سوال چالشی آماده داشته باشی؟