خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت (SEO) سوتکا

با سئو و افزایش رتبه سایت، گوگل می تونه به بازاریاب رایگان 24 ساعته شما تبدیل بشه!

رتبه یک بودن همیشه جذاب بوده و هست، چه در فضای حقیقی و چه در فضای مجازی. اما چه طور می شه به رتبه یک گوگل دست پیدا کرد؟ پاسخ ساده ست…کافیه از رقبامون بهتر باشیم و گزینه های لازم برای رتبه یک بودن رو داشته باشیم! یعنی وبسایتمون رو برای گوگل، بهینه سازی کرده باشیم.

سئو و بهینه سازی سایت برای گوگل در سوتکا

با سئو، شما هم می تونید در صفحه اول گوگل دیده بشید!
اگر...

خودتون رو لایق این جایگاه بدونید

قوانین گوگل رو یاد بگیرید

نیاز مخاطبانتون رو بشناسید

با ترکیب خلاقیت و استراتژی درست اقدام کنید

شروع به بهینه سازی وب سایت خودتون کنید

قدم به قدم برای موفقیت هرچه بیشتر پیش برید

کافیه یک بار در رتبه های برتر گوگل ظاهر بشید تا قدرت و اهمیت سئو رو درک کنید. تیم سوتکا در این مسیر کنار شماست. همین الان اولین قدم رو برای رشد کسب و کار اینترنتی خودتون بردارید.

چرا سئو و بهینه سازی سایت اینقدر مهمه؟

برای جواب دادن به این سوال کافیه رفتار خودمونو هنگام خرید محصول یا نیاز به خدمات موردنظرمون آنالیز کنیم. شما همین الان که در حال خوندن این متن هستین، از روش های مختلفی به وبسایت سوتکا هدایت شدید. که یکی از این روش ها سرچ کردن در موتور جستجوی گوگل عزیزه...!

تغییرات شدید در استراتژی خرید!

امروزه بیش از 70 درصد کاربران اینترنت، محصول یا خدمات موردنظرشون رو در گوگل جستجو می کنن و این یعنی سهم قابل توجهی از بازار هدف ما. عدم سئو و بهینه سازی وبسایت، ممکنه بیزینس ما رو با چالش های جدی مواجه کنه.

رقابت چشمگیر در دنیای اینترنت!

رقبای شما همین لحظه در حال تلاش برای افزایش رتبه سایت خود هستند و اگر اقدامی نکنید ممکنه دیر یا زود از نتایج اولیه گوگل حذف بشید.

یا صفحه اول یا هیچ جا!

بیش از 70 درصد کاربران در صفحه اول گوگل به هدف خودشون می رسند. بنابراین عدم حضور شما در 10 نتیجه اول گوگل می تونه مساوی با هدرفتن بخش زیادی از انرژی و سرمایه ای باشه که برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی خود صرف کردید.

رقابت تنگاتنگ برسر نتایج اول!

تمام تلاش گوگل اینه که افراد رو دقیقا به همون چیزی که می خوان برسونه. الگوریتم های موتور جستجوی گوگل طوری تنظیم می شه که کاربرا بتونن در سه نتیجه اول گوگل پاسخ کاملی برای جستجوی خودشون پیدا کنن.

همگام با بازاریابی به سبک نوین!

امروزه افراد به بازاریابی درونگرا تمایل عجیبی پیدا کردن. یعنی علاقه مندن به جای اینکه مدام جلوی چشمشون باشیم، دقیقا زمانی که به ما نیاز دارن در برابرشون ظاهر بشیم. یعنی خودشون با دستان خودشون ما رو پیدا کنن.

افزایش سطح آگاهی کاربران!

بسیاری از افراد نسبت به عملکرد گوگل و نوع رتبه بندی اون آگاه هستن و می دونن که نتایجی که گوگل بهشون نمایش می ده به احتمال 90 درصد بهترین گزینه ممکن برای انتخاب شدنه.

برندسازی با چاشنی اعتماد!

افراد به برندهایی اعتماد می کنن که با عملکردشون خودشون رو ثابت کرده باشن. دیده شدن در صدر نتایج گوگل علاوه بر برندسازی رایگان، می تونه به شدت اعتماد مخاطبامونو جلب کنه.

هزینه های سنگین و کمرشکن تبلیغات!

سئو و بهینه سازی سایت می تونه هزینه سنگین تبلیغات سنتی رو به شدت برامون کاهش بده. اکثر مخاطبان ما به این امر اشاره کردن که کاش زودتر با سئو آشنا شده بودن

ماندگاری طولانی بدون نیاز به نگهدارنده!

کافیه شما اعتماد گوگل رو جلب کنید، تا برای مدت های طولانی در صدر نتایج گوگل قرار بگیرید. و این یعنی کاهش چشمگیر هزینه های تبلیغات و برندینگ شما. به عبارتی یه سال می خوریم نون و تره تا سال ها بخوریم نون و کره!

انقلاب اساسی در صنعت تبلیغات!

عصر امروز، عصر تولید محتواست. سئو و بهینه سازی سایت به نوعی معادل است با تولید محتوا و انتشار اون در فضای اینترنت. به گونه ای که در بهترین زمان و مکان ممکن به دست مخاطب برسه و در نهایت مشتریان بالقوه ما رو به مشتریان وفادار ما تبدیل کنه.

توجه...! توجه...!
خطر به دام افتادن در دام سودجویان سئو !

سئو و بهینه سازی سایت جزو خدماتیه که باعث سودجویی و کلاهبرداری افراد بسیاری شده... مراقب سودجویان اینترنتی باشیم.

خطرات مسیر پر پیچ و خم سئو!

هرکسی لایق سئو و بهینه سازی سایت نیست!
مراقب زمان، انرژی، سرمایه، اعتبار و اطلاعات محرمانه خودمون باشیم!

خطر پنالتی شدن توسط گوگل

ابزارهایی وجود داره که می شه با استفاده از اون ها برای مدت کوتاهی در صدر نتایج گوگل بود اما به محض اطلاع گوگل از این اقدام، شما و وبسایت شما برای همیشه از نتایج گوگل حذف می شید و یک عمر تلاش و سرمایه شما به باد می ره. افراد سودجو ممکنه از این ابزارها استفاده کرده و بعد از دریافت هزینه های هنگفت، شما و سایت شما رو به حال خود رها کنند.

خطر از دست دادن سرمایه در ازای هیچ

تعرفه خدمات سئو بسته به مدت زمان پروژه متفاوته. افراد سودجو ممکنه با طولانی کردن پروژه، سعی در دریافت هزینه های اضافی به ازای کار نکرده از شما داشته باشن و در نتیجه سرمایه شما رو به باد بدن. تیم سوتکا با ارائه مستندات و شفاف سازی اقدامات انجام شده، خیال شما رو از این جهت راحت می کنه.

خطر کاهش رتبه به جای افزایش رتبه

بعضی از اقدامات سئو، نه تنها رتبه سایت شما رو بهبود نمی ده، بلکه ممکنه جایگاه فعلی شما رو هم به خطر بندازه. با انتخاب استراتژی درست و اصولی می شه از این اتفاق جلوگیری کرد.

خطر اشتباهات جبران ناپذیر

بعضی افراد ممکنه وبسایت شما رو با موش آزمایشگاهی اشتباه گرفته و بدون توجه به استانداردهای موتورهای جستجو، وبسایت شما رو به دریایی از اشتباهات جبران ناپذیر تبدیل کنن. اشتباهاتی که هیچ سئوکار باتجربه ای هم نتونه از پس جبرانشون بر بیاد.

خطر کاهش اعتبار وبسایت

بعضی از اقدامات ممکنه باعث عدم اعتماد گوگل و موتورهای جستجوی دیگه به برند و وبسایت شما بشه و باعث بشه اعتبار سایت به شدت افت پیدا کنه. اقداماتی که گوگل رو عصبانی می کنه. که در سئو اغلب با نام سئوی کلاه سیاه شناخته می شه ...! حواسمون به هزینه های سنگین ناشی از این اقدامات باشه.

بزرگنمایی بیش از حد پروژه

تعرفه خدمات سئو سایت هم مثل خیلی از خدمات موجود در فضای اینترنت، ممکنه بسیار متفاوت باشه. اما باید خیلی خیلی مراقب افراد سودجویی که با ارائه تعرفه های خیلی پایین یا خیلی بالا سعی در جلب نظر ما دارن باشیم. با تحقیق درست و اصولی و شناخت کافی نسبت به این حوزه، می شه از هدررفت سرمایه جلوگیری کرد.

خدمات seo رو به افراد متخصص و متعهد بسپارید!

اگر می خواید زمان، انرژی و سرمایه ارزشمندتون و از همه مهم تر پایه و بنای کسب و کار اینترنتی شما به خطر نیفته حتما با یک تیم متخصص و حرفه ای در این زمینه مشورت کنید.

چرا خدمات سئو و بهینه سازی سایت سوتکا؟

تعرفه مناسب

کیفیت بالا، تعرفه مناسب و رضایت دوجانبه از جمله اولویت های مهم ماست

تنظیم قرارداد اختصاصی

قرارداد پروژه های سئو در سوتکا مطابق با نیازها، اهداف و بودجه موردنظر شما تنظیم می شه

پایبندی به تعهدات

ما به تعهدات خودمون آگاهیم و تمام توانمون رو در جهت رسیدن به بهترین نتایج به کار می گیریم

سئو 360 درجه

پیاده سازی 360 درجه استانداردهای سئو با اشراف بر اصول سئو تکنیکال، سئو داخلی و سئو خارجی سایت

تحلیل داینامیک سایت

داده های آماری سایت شما برای افزایش بازدهی سئو، به طور پیوسته مورد ارزیابی و بازبینی قرار می گیره

شفاف سازی و ارائه گزارش

تمامی مستندات پروژه و هزینه ها باهدف شفاف سازی پروسه سئو به طور کامل در اختیار شما قرار می گیره

برای دیده شدن در صدر نتایج گوگل آماده اید؟!

همین الان اولین قدم برای تغییر و تحول در کسب و کارتون رو بردارید و به جمع برندهای موفق بپیوندید!

سوالات پر تکرار سوتکایی ها در زمینه سئو

هنوز سوال یا ابهامی درباره خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت سوتکا دارید؟

پیشنهاد می کنیم بخش پرسش و پاسخ خدمات seo سوتکا رو مطالعه کنید و برای مشاوره رایگان بهینه سازی سایت همین الان تماس بگیرید.
ما اینجاییم تا به سوالات شما پاسخ بدیم.

خدمات seo و بهینه سازی وبسایت سوتکا
sootca-A-500

با ما تماس بگیرید

ما با شما تماس می گیریم

mohammad-hossein-mafi
ریحانه نعیمی

سوتکایی جان خیلی خوشحالمون کردی!
اگر میخوای دوستی ما پابرجا بمونه ایمیلتو وارد کن
به 7354+ سوتکایی فعال و خوشحال ما بپبوند!

ما فقط وقتی بهت ایمیل میدیم
که بدونیم از دیدنش خوشحال میشی

sootca-logo-A-black.png

ایده های هیجان انگیز برای موفقیت و خلاقیت در گل فروشی با کمترین سرمایه!

sootca logo A black

میخوای کلی سوال چالشی آماده داشته باشی؟