مشاوره کسب و کار اینترنتی

ارائه استراتژ ی ها، راهکارها و ایده های رشد کسب و کار و افزایش فروش به کمک فضای آنلاین

مشاوره کسب و کار اینترنتی یا آنلاین از جمله خدمات مهم و ویژه ما در مجموعه سوتکاست. ما در مشاوره کسب و کار آنلاین مجموعه سوتکا، ایده ها، ترفندها، ابزارها و اطلاعات علمی و تجربی خودمون رو در اختیار شما قرار می دیم که می تونه به شما کمک کنه با صرف کمترین زمان، انرژی و سرمایه ارزشمند خودتون، به اهداف موردنظرتون برسید.

ما معتقدیم که بهترین مشاور کسب و کار برای شما کسیه که از ابتدا و بدون هیچ چشم داشتی، شما رو با چالش های مسیر موردنظرتون آشنا کنه و کمک کنه سرمایه تون به هدر نره.

مشاوره کسب و کار 1

چه افرادی به مشاوره کسب و کار سوتکا نیاز دارند؟

مدیرانی که به دنبال ایده های خلاقانه برای ارتقای کسبوکار هستند

صاحبان مشاغل سنتی که به دنبال روش های جدید رشد کسب و کار هستند

افرادی که علاقه مندند از مهارت هاشون کسب درآمد کنند

افرادی که به دنبال روش های بهینه سازی کسب و کار هستند

افرادی که علاقه مند به راه اندازی و رشد کسب و کار خانگی هستند

افرادی که برای ایجاد تمایز در کسبوکارشون به ایده های جدید نیاز دارند

خدمات مشاوره کسب و کار سوتکا ویژه افرادی هست که اهل عمل هستن و  راهکارهایی رو که در اختیارشون قرار می دیم با انگیزه تمام عملی می کنن.

چه افرادی به خدمات مشاوره کسبوکار سوتکا نیاز ندارند!؟

افرادی که عملگرا نیستند و به راهکارهایی که در اختیارشون گذاشته می شه عمل نمی کنند

افرادی که مسئولیت پذیر نیستند

افرادی که راهکارهارو به شیوه اصولی پیاده سازی نمی کنند

افرادی که به خودشون و توانایی هاشون ایمان ندارند

افرادی که از سعی و خطا می ترسند

افرادی که به جای ایجاد ارزش برای دیگران، فقط به منافع شخصی فکر می کنند

توجه...! توجه...!
قبل از رزرو مشاوره کسب و کار سوتکا حتما خودتون رو آماده رشد و پیشرفت کنید !

خدمات مشاوره کسب و کار آنلاین سوتکا فقط ویژه افراد با انگیزه، پرانرژی و خودباور می باشد!

مشاوره کسب و کار 2

پکیج خدمات مشاوره کسب و کار اینترنتی سوتکا شامل چه مواردی هست!؟

شما با رزرو مشاوره کسب و کار سوتکا علاوه بر پاسخ سوالات خودتون، هدایای دیگه ای هم از ما دریافت می کنید که ارزش اون می تونه چندین برابر هزینه ای باشه که می پردازید:

1 ساعت مشاوره اختصاصی + 30 دقیقه مشاوره رایگان!

خدمات مشاوره کسب و کار سوتکا به صورت ساعتی محاسبه می شه. در اولین جلسه مشاوره، 30 دقیقه مشاوره کسب و کار رایگان به عنوان هدیه به شما تعلق می گیره.

ایده های خلاقانه و متمایز!

با توجه به زمینه کاری و شرایط شما، یک یا چند ایده خلاقانه و پولساز در کنار راهکارهای رشد کسب و کار به شما ارائه می شه که می تونه بیزینس شما رو نسبت به رقبا متمایز و منحصر به فرد کنه.

فایل صوتی مشاوره!

برای دسترسی هرچه بهتر شما به راهکارهای ارائه شده و پیاده سازی بهتر راهکارها، مشاوره ضبط شده و فایل صوتی اون در اختیار شما قرار می گیره.

ارائه یک فایل pdf مجزا شامل استراتژی های ارائه شده!

چکیده ای از راهکارهای ارائه شده در طول مشاوره کسب و کار، در قالب یک فایل pdf برای دسترسی فوری و راحت تر به شما تقدیم می شه.

آنالیز رایگان پیج اینستاگرام شما!

در کنار ارائه راهکارهای کلی برای رشد کسب و کار شما، پیج اینستاگرام بیزینسی شما هم بررسی و آنالیز می شه.

آنالیز رایگان وبسایت شما!

وبسایت شما یکی از مهم ترین بخش های کسب و کار شماست که در کنار مشاوره کسب و کار اختصاصی شما، تحلیل سایت انجام شده و راهکارهایی برای افزایش بازدهی سایت به شما ارائه می شه.

آنالیز رایگان رقبای شما!

آنالیز حرفه ای رقبای شما در فضای آنلاین یکی دیگه از خدمات جانبی ماست که در کنار مشاوره کسب و کار به شما هدیه می شه.

تخفیف ویژه برای خدمات دیگر سوتکا!

با استفاده از خدمات مشاوره کسب و کار کد تخفیف ویژه برای استفاده از دیگر خدمات سوتکا به شما تقدیم می شه.

مشاوره کسب و کار اینترنتی خودتون رو به افراد متعهد و دلسوز بسپارید.

خدمات مشاوره کسب و کار سوتکا به درخواست مشتریان عزیزمون ارائه می شه. هدف ما از ارائه خدمات مشاوره کسب و کار، کسب منافع شخصی و مادی نیست، بلکه کمک به افراد سخت کوش، پرتلاش، مصمم و بااراده ست. چرا که معتقدیم:

 ” این جهان کوه است و فعل ما ندا / سوی ما آید نداها را صدا”

به همین دلیله که خدمات مشاوره رو همراه با ضمانت بازگشت وجه ارائه می دیم که حسن نیت خودمون رو به شما سوتکایی های عزیز ثابت کرده باشیم.

چرا خدمات مشاوره کسب و کار سوتکا؟

ایده پردازی

ما در کنار ارائه استراتژی، ایده های نابی رو بهتون ارائه می دیم که می تونه بیزینس شما رو متحول کنه

ضمانت بازگشت وجه

اگر مشاوره های ما نتونست رضایت شما رو جلب کنه، کل مبلغ دریافتی به شما بازگشت داده می شه

مشاوره صادقانه

اطلاعاتی رو که حاصل چندین سال آموزش، تجربه، شکست و پیروزی هست رو صادقانه در اختیار شما قرار می دیم

تحقیق و آنالیز رقبا

قبل از ارائه مشاوره کسب و کار در زمینه کاری شما تحقیقات اختصاصی و به روز انجام می شه

استراتژی اختصاصی

استراتژی ها مختص شما و با توجه به مهارت ها، سرمایه و ابزارهایی که در اختیار دارید به شما اراه می شه

بازگشت سرمایه

با پیاه سازی اصولی اهکارهای ارائه شده، می تونید چندین برابر سرمایه گذاری برای مشاوره رو به دست بیاربد

برای پیشرفت و رشد کسب و کار خودتون آماده اید؟!

می تونید همین الان مشاوره کسب و کار سوتکا رو رزرو کنید تا برای راهنمایی بیشتر با شما تماس بگیریم.

سوالات پر تکرار سوتکایی ها برای مشاوره کسب و کار آنلاین

هنوز سوال یا ابهامی درباره خدمات مشاوره کسب و کار اینترنتی سوتکا دارید؟

پیشنهاد می کنیم بخش پرسش و پاسخ خدمات مشاوره کسب و کار سوتکا رو مطالعه کنید و برای راهنمایی بیشتر همین الان تماس بگیرید.
ما اینجاییم تا به سوالات شما پاسخ بدیم.

مشاوره کسب و کار اینترنتی سوتکا

در مورد خدمات مشاوره کسب و کار آنلاین بیشتر بدونید

هدف مشاور کسب و کار چیست؟

اگر از چند مشاور کسبوکار بپرسید که هدف مشاور کسب و کار چیست؟ احتمالا به جواب های یکسانی نمی رسید. هر مشاوری با توجه به تجربه ها و دستاوردهایی که داره روی بخش های مختلفی از کسب و کار شما تمرکز می کنه. به عنوان مثال ممکنه مشاور کسب و کاری که در فروش مهارت داره، روی بخش فروش بیزینس شما تمرکز کنه و برای رشد بخش فروش به شما راهکار ارائه بده. مشاور دیگه ای روی کاهش هزینه ها تمرکز کنه و شخص دیگه ای روی ایجاد خلاقیت و تمایز در بیزینس شما نسبت به رقبا. این شمایید که با توجه به خلاء و نیازهای موجود در فضای رشد کسب و کار خودتون؛ بهترین مشاور کسبوکار خودتون رو انتخاب می کنید و متناسب با بیزینستون از مشاوره هاش بهره مند می شید. اما در نهایت هدف یک مشاور کسب و کار حرفه ای می تونه، کاهش هزینه ها، بهبود فرآیندها و در نهایت بهینه سازی کسبوکار شما باشه.

پیش نیازهای مشاوره کسب و کار آنلاین چیست؟

شاید از خودتون بپرسید که مقدمات لازم برای مشاوره کسب و کار آنلاین چیست؟ شاید بشه گفت اولین گام برای یک مشاوره کسب و کار حرفه ای و تخصصی چه کسبوکار انلاین و چه افلاین، اعتماد دوجانبه ست. به این معنا که همون طور که مشاور شما، دلسوزانه در جهت رشد کسب و کار شما قدم برمی داره، شما هم به مهارت و تخصص مشاور کسبوکار انلاین خودتون اعتماد کافی داشته باشید.
اگر می خواید یک مشاوره کسب و کار حرفه ای رو تجربه کنید، بهتره به مهارت ها و حسن نیت مشاورتون ایمان داشته باشید و راهکارهای ارائه شده توسط مشاور کسبوکار رو جدی بگیرید و به کار ببندید. هر زمان احساس کردید که نمی تونید اعتماد کافی نسبت به مشاورتون پیدا کنید، بهتره دست نگه دارید و به دنبال یک مشاور کسبوکار قابل اعتماد باشید. مشاوره ای که بر پایه اعتماد شروع نشه شاید نتونه پایان خوش و امیدبخشی هم داشته باشه.

بهترین شرکت های مشاوره کسب و کار آنلاین را چگونه تشخیص دهیم؟

برای تشخیص بهترین شرکت های مشاوره کسب و کار آنلاین، یکی از بهترین راهکارها استفاده از تجربیات مدیران موفقه. در مرحله دوم می تونید پروژه ها و رزومه شرکت های مشاور کسبوکار مختلف رو بررسی کرده و میزان موفقیتشونو بسنجید. مهم ترین اصل در انتخاب بهترین شرکت مشاوره کسبوکار آنلاین، می تونه بررسی دستاوردهای بیزینس خودشون در فضای اینترنت باشه. همون طور که می دونیم یکی از ملزومات رشد کسب و کار آنلاین، حضور در صفحه اول گوگله. شرکتی که نتونه در نتایج برتر گوگل حضور داشته باشه، چطور می تونه نسبت به شرکت های مشاور کسب و کار آنلاین دیگه برتری داشته باشه؟
کل اگر طبیب بودی، سر خود دوا نمودی…!

هزینه مشاوره کسب و کار اینترنتی چگونه محاسبه می شود؟

هزینه مشاوره کسب و کار اینترنتی در سوتکا کاملا متفاوت و به نفع مشتریان تنظیم شده. به این صورت که شما سوالات، چالش های کسب و کار و اهداف بیزینسی خودتون رو به ما اعلام می کنید. ما تحقیقات لازم رو انجام می دیم. رقبای شما رو رصد می کنیم و بهترین راهکارها رو تبیین می کنیم. در مرحله بعد جلسه ای به طور حضوری یا غیرحضوری تنظیم می کنیم و راهکارها و ایده های رشد کسب و کار با کمترین هزینه رو بهتون ارائه می دیم. و هزینه مشاوره کسب و کار اینترنتی ما بر اساس مدت زمان جلسه محاسبه می شه.

تعرفه مشاوره کسب و کار اینترنتی چقدر است؟

برای تعرفه مشاوره کسب و کار اینترنتی ما در سوتکا کافیه فرم مشاوره کسب و کار رو پر کنید تا با شما تماس بگیریم و در مورد هزینه ها و تعرفه مشاوره اطلاعات موردنیاز رو در اختیارتون قرار بدیم.

تفاوت مشاور کسب و کار مجازی با سنتی چیست؟

مشاور کسب و کار مجازی می تونه کسی باشه که به شما کمک می کنه کسب و کار اینترنتی خودتون رو در فضای آنلاین رشد بدید و با استفاده از ابزارهای اینترنتی مثل وبسایت، شبکه های اجتماعی و … بیزینس خودتون رو توسعه بدید. اما مشاور کسب و کار به طور کلی به فردی گفته می شه که برای تمام بیزینس ها، چه آنلاین و چه آفلاین راهکار ارائه می ده. خدماتی که ما در سوتکا به شما ارائه می کنیم شامل مشاوره کسب و کار اینترنتی به افرادیه که یک بیزینس آنلاین دارن و همین طور افرادی که بیزینس سنتی دارن و تصمیم گرفتن وارد فضای انلاین هم بشن. در هر دو صورت ما ایمان داریم که خدمات مشاوره کسب و کار اینترنتی سوتکا می تونه گزینه بسیار خوبی برای رشد و توسعه بیزینس شما باشه و شما رو به شدت نسبت به رقبا متمایز کنه.

انواع مشاوره کسب و کار اینترنتی در سوتکا

مشاوره کسب و کار رایگان ویژه خدمات سوتکا

مشاوره کسب و کار رایگان چه کسب و کار اینترنتی و چه کسب و کار سنتی، از جمله خدمات ما در سوتکاست که با استقبال بسیار زیادی از سمت صاحبان کسبوکار و مدیران رو به رو شده. مشاوره کسبوکار رایگان جزو خدمات مهم ما در کنار خدماتی مثل طراحی سایت، طراحی فروشگاه اینترنتی، کمپین های دیجیتال مارکتینگ و … هست. شما با استفاده از هرکدوم از خدمات ما در سوتکا، مشاوره کسب و کار رایگان رو به عنوان هدیه دریافت می کنید. مشاوره ای که ارزش معنوی و مادی اون برای شما می تونه بیش از تمام خدمات جانبی ما سودآوری داشته باشه.

مشاوره رایگان کسب و کار اینترنتی

مشاوره رایگان کسب و کار اینترنتی از جمله خدمات مهم و تکمیلی ما در سوتکاست. شما ممکنه در شروع کسب و کار انلاین خودتون با سوالات و چالش های بسیاری مواجه بشید. ممکنه برای اولین بار قدم به عرصه کسبوکار اینترنتی گذاشته باشین. ما در سوتکا شرایطی رو فراهم کردیم که با مشاوره رایگان کسب و کار آنلاین تمام سوالات شما رو پاسخ بدیم تا با دید شفاف تری وارد این حوزه بشید و تمام ابزارها و ملزومات لازم برای موفقیت حداکثری در مسیر کسبوکار اینترنتی رو در همون شروع کار به دست بیارید.

مشاوره تلفنی کسب و کار

مشاوره تلفنی کسب و کار از دیگر خدمات پربازده ما در سوتکاست. بسیاری از مخاطبان ما در شهرستان ها فعالیت دارن و مشاوره کسب و کار در تهران براشون مقدور نیست. در چنین شرایطی ما به شکل تلفنی (تلفن مستقیم و یا به کمک نرم افزارهای واتس آپ، اینستاگرام و …) مشاوره کسب و کار تلفنی رو جلو می بریم و در نهایت چکیده بحث رو در قالب یک فایل در اختیارتون قرار می دیم تا به تمام مطالب اشراف کامل پیدا کنید. کافیه فرم مشاوره کسب و کار رو پر کنید تا ما با شما تماس بگیریم و یک زمان مناسب رو برای مشاوره تلفنی کسبوکار شما تنظیم کنیم.

مشاوره تلفنی کسب و کار اینترنتی

در مشاوره تلفنی کسب و کار اینترنتی سوتکا شرایط دقیقا مشابه مشاوره کسب و کار هست با این تفاوت که در مشاوره تلفنی کسب و کار اینترنتی، شما دقیقا نیاز دارید که به شکل تخصصی راهکارهای موجود در حوزه کسب و کار آنلاین و فرصت های راه اندازی و رشد کسبوکار اینترنتی بهتون ارائه بشه. و ما هم به طور تخصصی در همین حوزه به شما مشاوره می دیم تا بتونید چالش های مسیر کسبوکار آنلاین خودتون رو به فرصت تبدیل کنید. و نه تنها از هدرفت سرمایه ارزشمندتون جلوگیری کنید بلکه با راهکارهای خلاقانه کسب و کار اینترنتی خودتون رو رشد بدید.

مشاوره کسب درآمد اینترنتی

تفاوت مشاوره کسب درآمد اینترنتی با مشاوره کسب و کار اینترنتی اینه که در مشاوره کسب درآمد انلاین ما به شما راهکارهایی رو ارائه می کنیم که بدون اینکه یک بیزینس اینترنتی داشته باشید، بتونید از ابزارهای اینترنتی که توسط اشخاص و شرکت های دیگه ایجاد شده استفاده کنید و برای خودتون کسب درآمد آنلاین داشته باشید. ما در مشاوره کسب درامد اینترنتی با توجه به روحیات، مهارت ها، شغل و حرفه شما، بهتون راهکارهایی رو ارائه می کنیم که اگر درست و اصولی پیاده سازی بشه، می تونه درآمد فعلی شما رو چندین برابر کنه.

مشاوره کسب و کار خانگی

مشاوره کسب و کار خانگی از خدمات ویژه سوتکا به همه به خصوص افرادیه که به دنبال راه اندازی کسب و کار در منزل هستن و می خوان با کمترین سرمایه یک بیزینس خانگی داشته باشن. همون طور که می دونیم امروزه با گسترش فضای اینترنت، کسب و کار خانگی رونق زیادی پیدا کرده و روش های متعددی هم برای کسب درآمد در منزل وجود داره. ما در مشاوره کسب و کار خانگی سوتکا با توجه به مهارت های شما، راهکارهای پربازدهی رو به شما معرفی می کنیم که بتونید با کمترین هزینه کسبوکار خانگی خودتون رو راه اندازی کرده و رشد بدید.

مشاوره کسب و کارهای کوچک

ما در مشاوره کسب و کارهای کوچک به افرادی که به دنبال کسب درآمد هستن کمک می کنیم که به شکل فردی یا گروهی کسب و کار کوچک خودشونو راه اندازی کرده و اونو رشد بدن. ایده ها و روش های زیادی وجود داره که می تونه به ما کمک کنه با راه اندازی یک کسب و کار کوچیک با کمترین سرمایه، کسب درامد داشته باشیم و کم کم بیزینسمونو رشد و توسعه بدیم. ما در مشاوره کسب و کارهای کوچک سوتکا این ایده ها و راهکارها رو در اختیار شما قرار می دیم و یکی از رسالت های خودمون رو کمک به افراد برای کارآفرینی و رشد فردی می دونیم.

مشاوره کسب و کار در تهران

مشاوره کسب و کار در تهران جزو خدمات اصلی سوتکاست. بخش عمده ای از مخاطبان ما رو مدیران و صاحبان کسب و کار در تهران تشکیل می دن که به دنبال راهکارها، ایده ها، تکنیک و به طور کلی مشاوره کسب و کار در تهران هستن. تهران از جمله شهرهاییه که به خاطر گستردگی، میزان جمعیت بالا و امکاناتی که داره، نظر بسیاری از افراد رو برای کارآفرینی و رشد کسب و کار، به خودش جلب کرده. اگر به دنبال مشاور کسب و کار در تهران هستین فرم مشاوره کسب و کار رو پر کرده و درخواست خودتون رو برای مشاوره کسب و کار تهران ثبت کنید تا در اولین فرصت با شما تماس بگیریم و راهنماییتون کنیم.

مشاوره کسب و کار اینترنتی چیست؟

مشاوره کسب و کار اینترنتی راه حلیه برای تمام افرادی که به دنبال راه اندازی و یا رشد کسبوکار خودشون در فضای آنلاین هستند. تا بتونن با استفاده از تجربه ها، راه حل ها، ایده ها و مشاوره تخصصی یک مشاور حرفه ای کسب و کار آنلاین، با صرف زمان، انرژی و هزینه کمتر به بهترین نتایج ممکن برسن. و چالش های مسیر کسب و کار اینترنتی رو برای خودشون به فرصت تبدیل کنن.

مشاور کسب و کار اینترنتی کیست؟

شاید بشه مشاور کسب و کار اینترنتی رو به نوعی مشاور رونق کسب و کار دونست. چرا که یک مشاور حرفه ای کسب و کار اینترنتی به مدیران و کارفرمایان کمک می کنه به کمک ابزارهای آنلاین بیزینس خودشون رو به شدت رشد بدن و بیشتر از قبل در فضای کسب و کار بدرخشن. در نتیجه در پاسخ به سوال مشاور کسب و کار اینترنتی کیست، می شه گفت، کسی که چالش های کسب و کار شما رو کشف می کنه و برای برطرف کردنشون بهتون راهکار و ایده ارائه می ده. به شما کمک می کنه هزینه های اضافی رو در بیزینستون حذف کرده یا کاهش بدید. از طرفی به شما کمک می کنه با صرف انرژی کمتر به نتایج بهتر برسید. آینده کسب و کارتون رو پیش بینی کنید و با پیش گیری از وقوع بحران ها، از رقباتون پیشی بگیرید.

بهترین مشاور کسب و کار اینترنتی کیست؟

بهترین مشاور کسب و کار اینترنتی کسیه که بهتر از هرکسی با بیزینس شما و همین طور ابزارهای و فرصت های موجود در فضای آنلاین آشنایی داره و می تونه بهینه ترین مسیر رو به شما ارائه بده تا شما رو با کمترین هزینه، زمان و انرژی به بهترین نتیجه برسونه. در واقع راندمان بیزینسی شما رو بیشتر از هرکسی افزایش بده.

بهترین مشاور کسب و کار در ایران کیست؟

اگر می خواید بدونید بهترین مشاور کسب و کار در ایران کیست، بهتره سری به بیزینس های موفق بزنید و درموردشون تحقیق کنید. ببینید برای راه اندازی، سیستم سازی و رشد کسب و کار خودشون در ایران از چه افرادی مشاوره گرفتن. چطور مسیر موفقیتشونو ترسیم کردن. چطور از پس بحران های بیزینسی خودشون براومدن. یکی از بهترین راهکارها برای تشخیص بهترین مشاور کسبوکار در ایران اینه که پروژه های موفق فرد یا شرکت موردنظر رو بررسی کرده و در موردشون تحقیق کنید. بهترین مشاور کسب و کار کسیه که راهی رو که شما قراره برید، از قبل رفته باشه و با چالش ها و فرصت های بیزینسی شما آشنا باشه. اما در نهایت این شمایید که می تونید بهترین مشاور کسبوکار مناسب با شرایط فعلی خودتون رو تشخیص بدید. امیدواریم که ما هم بتونیم در مسیر رشد و پیشرفت شما راهگشا باشیم.

sootca-A-500

با ما تماس بگیرید

ما با شما تماس می گیریم

mohammad-hossein-mafi
ریحانه نعیمی

سوتکایی جان خیلی خوشحالمون کردی!
اگر میخوای دوستی ما پابرجا بمونه ایمیلتو وارد کن
به 7354+ سوتکایی فعال و خوشحال ما بپبوند!

ما فقط وقتی بهت ایمیل میدیم
که بدونیم از دیدنش خوشحال میشی

sootca-logo-A-black.png

ایده های هیجان انگیز برای موفقیت و خلاقیت در گل فروشی با کمترین سرمایه!

sootca logo A black

میخوای کلی سوال چالشی آماده داشته باشی؟