ریحانه نعیمی

مدیر خلاقیت و برندینگ سوتکا

من معتقدم که زندگی یک هدیه ارزشمنده و آرزوهای ما کلید کشف عظمت این هدیه گران بهاست. اگر آرزویی داریم باید همه نیرو، توان و انرژی خودمونو به کار بگیریم تا اونو محقق کنیم. و ایمان دارم که برای همه ما راه های شگفت انگیزی وجود داره. کافیه باور کنیم تا چشممون به دیدن فرصت ها باز بشه. تا فرصت هارو از دل چالش ها بیرون بکشیم. سوتکا برای من فقط یک آرزو نبوده و نیست. سوتکا برای من چراغیه برای ساختن دنیایی پر از انسان های ارزشمند، با زندگی های ارزشمندتر.

  • کارشناس ارشد مهندسی برق از دانشگاه علم و صنعت
  • دانش آموخته دوره های پیشرفته مهندسی ذهن (NLP)
  • دانش آموخته دوره های پیشرفته کسب و کار آنلاین
  • طراح، ایده پرداز و مشاور خلاقیت در کسب و کار

داستان زندگی ریحانه نعیمی و سوتکا

سلام سوتکایی عزیز
به جمع ما خوش اومدین
 
من ریحانه نعیمی هستم، یکی از خالقان سوتکا که در سپیده دم 28 اردیبهشت ماه سال 1371 به این دنیای بزرگ قدم گذاشتم.
خیلی اهل بزرگنمایی و معرفی های مبالغه آمیز نیستم، اما اگه بخوام کل فعالیت های اصلی خودمو در چند کلمه خلاصه کنم می تونم بگم که در کنار تمام فعالیت های هنری و علمی که انجام می دم، طراح، ایده پرداز، تحلیلگر و استراتژیست کسب و کار آنلاین هستم.
در سال 1389 در رشته مهندسی برق، گرایش مخابرات وارد دانشگاه علم و صنعت شدم و درسال 1393 به طور مستقیم و با سهمیه استعدادهای درخشان در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه علم و صنعت پذیرفته شدم و در همین رشته (نزد استاد علی عبدالعالی و استاد مجید طیرانی) ادامه تحصیل دادم. از همون اول جای خیلی چیزهارو در دانشگاه خالی دیدم. چیزهایی مثل خلاقیت، هنر، رشد فردی، اکتشاف، هیجان و …پس در کنار درسم فعالیت های هنری رو در زمینه موسیقی (ویولن ایرانی نزد استاد بهرنگ آزاده) و هنرهای تجسمی (طراحی و ساخت) که می تونست روح تشنه من به خلاقیت رو سیراب کنه دنبال کردم.
بعد از فارغ التحصیلی تصمیم گرفتم به دنبال علایقم برم و دست به ماجراجویی بزنم تا بتونم تمام مهارت هامو در مسیر دلخواهم به کار بگیرم و خودمو به چالش بکشم. پس شروع کردم به راه اندازی یه بیزینس شخصی در زمینه مهندسی برق تا آرزوی دیرینه خودم رو در زمینه کارآفرینی محقق کنم. تو این مسیر چالشای زیادی رو پشت سر گذاشتم و با افراد زیادی آشنا شدم. اما در سال 1397 اتفاقاتی برام افتاد که مسیر زندگیمو به کلی عوض کرد.
همیشه عاشق ایده پردازی و خلق کردن چیزای جدید بودم. پس رفتم به دنبال یادگیری هرآنچه که برای رسیدن به اهدافم نیاز داشتم. با اساتید مطرح زیادی آشنا شدم و چیزای زیادی یاد گرفتم. بعد از مدتی در آزمون DBA دانشگاه خواجه نصیر شرکت کردم و رتبه برتر رو کسب کردم. این اتفاق باعث شد تا خیلی بیشتر از قبل به مباحث کارآفرینی و رشد کسب و کار علاقه مند بشم. همین عشق و علاقم منو در مسیر یادگیری و آموزش علوم مختلفی مثل روانشناسی، فلسفه و منطق، علم برنامه ریزی عصبی و کلامی (NLP)، رشد فردی، کارآفرینی و دیجیتال مارکتینگ قرار داد. علومی که به شدت منو جذب کرد و تصمیم گرفتم در هر حوزه ای که وارد شدم، این علوم رو به کار بگیرم تا نتایج جدیدی رو خلق کنم. بعد از ماجراجویی های فراوان، در نهایت به دنیای جذاب و پر رمز و راز کسب و کار آنلاین کشیده شدم و محو این دنیای سرشار از فرصت و خلاقیت شدم.
 
من خودمو رودخونه ای می دونم که همیشه جاریه و توقف براش به معنای مرگه. عاشق چالشم و معتقدم در هرچالشی فرصت های زیادی نهفته ست که می تونه زندگی تک تک مارو متحول کنه. من معتقدم ما می تونیم به کمک خلاقیت، از دل چالش های زندگیمون فرصت ها رو بیرون بکشیم.
پس به کمک همسرم محمد حسین مافی، سوتکا رو راه اندازی کردیم تا به افراد کمک کنیم دنیای جدیدی برای خودشون و کسایی که دوستشون دارن بسازن. دنیایی که در اون به کمک چالش ها، خودمونو بسازیم نه اینکه خودمونو ببازیم. از اینکه شما هم برای ساختن و خلق کردن دنیای جدیدتون با ما همراه شدین، بهتون تبریک می گم سوتکایی عزیز و ایمان دارم که آشنایی ما اتفاقی نیست.
مطمئنم به زودی معجزه ها رو در زندگیتون می بینین…
 
ارادتمند شما ریحانه نعیمی

sootca-A-500

با ما تماس بگیرید

ما با شما تماس می گیریم

mohammad-hossein-mafi
ریحانه نعیمی

سوتکایی جان خیلی خوشحالمون کردی!
اگر میخوای دوستی ما پابرجا بمونه ایمیلتو وارد کن
به 7354+ سوتکایی فعال و خوشحال ما بپبوند!

ما فقط وقتی بهت ایمیل میدیم
که بدونیم از دیدنش خوشحال میشی

sootca-logo-A-black.png

ایده های هیجان انگیز برای موفقیت و خلاقیت در گل فروشی با کمترین سرمایه!

sootca logo A black

میخوای کلی سوال چالشی آماده داشته باشی؟